3D Akrobatik Motor Oyunu | Bedava 3 Boyutlu (3D) Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sıcak Farklar Eski Mario Super BMW Kir Motoru Kurnaz Cin Sıcak Farklar 2 Bu Ünlü Kişiler Kim Kaktüs Adam
3D Akrobatik Motor Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu oyun Internet Explorer ile oynanabilir.

3D Akrobatik Motor 3D Akrobatik Motor Oyununun Açıklaması
3D Akrobatik Motor Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Motosiklet akrobasisinde son nokta denilebilecek bir oyun, gerçekten çok güzel grafikler ile hazirlanmis süper bir oyun. Oyun yüklendikten sonra kolay ve zor olmak üzere iki farkli oyun seçeneginden birsini seçerek oyuna basliyorsunuz, (PLAY EASY GAME yada PLAY PRO GAME) gelecek ekranda Ingilizcesi olan arkadaslar için oyun hakkinda açiklamalar yapiliyor CONTINUE butonuna basarak ilerleyin, daha sonraki ekranda birkaç alistirma atlayisi yapmak isteyip istemediginiz soruluyor YE yada No butonlarindan birini seçerek oyuna baslayin. Oyunu tamamen Mouse ile oynuyorsunuz, sol tusa basarak hizlanmaya baslayin Mouse u saga dogru hareket ettirerek öne dogru egilip motorun sahlanmasini engelleyin rampadan son sürat çikip havada yol alirken sol-sag tiklamalar ve yapacaginiz Mouse hareketleriyle akrobasi yeteneklerinizi sergileyip puanlari toplayin, rampaya inis sirasinda Mouse u sag-sola oynatarak dengenizi saglayin, Mouse un sag tusuna basarak fren yapip durarak atlayisinizi tamamlayin her bölüm için 3 atlama yaparak puanlarinizi toplayin. Iyi eglenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.