3D Borular Oyunu | Bedava 3 Boyutlu (3D) Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kılıç Kalkan 3 Puanli giysi giydirme 7 Süper Mario Flash Ateş ile Su 3: Buz Devri Savas Çagi 2 Taktik Savunma 3 Vazo Kır Boğa Kızı
3D Borular Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu oyun Internet Explorer ile oynanabilir.

3D Borular 3D Borular Oyununun Açıklaması
3D Borular Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Üç boyutlu bir ortamda hazirlanmis grafik özellikleri yüksek bir zeka oyunu. Oyunda amaciniz giris ve çikis noktalari farkli olan bir cam küp içinden boru parçalariyla olusturacaginiz yolu kullanarak üstte asil duran bilyeyi altta duran sepetin içine düsürmek. Oyunda boru parçalarina tikladiginizda görünen yesil oklari kullanarak borulari yer degistirebiliyor, cam küpün köselerini Mouse ile tiklayip basili tutarak görüs açinizi degistirip bulmacaya farkli açilardan bakabiliyorsunuz. Ilk birkaç bölüm oldukça kolay ancak oyun ilerledikçe karmasik bir hal aliyor, Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.