Altın Çiftlik Oyunu | Bedava İşletme Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Gizli Dünyalar Kizgin Baba Sihirbazin Rüyasi Sudoku ve Futoshiki Bu Popo Kimin? Yakışıklı Antrenör Bayan Pacman Bakugan Benim Sahnem
Altın Çiftlik Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Altın Çiftlik Altın Çiftlik Oyununun Açıklaması
Altın Çiftlik Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun İşletme Oyunları kategorisinde yer alır. Altın Çiftlik oyunu ile şehrin tüm karmaşasından uzaklaşıp huzurlu ve mutlu çiftlik hayatına merhaba deyin. Minik bir çiftliğe sahip olun ve sonra ürünlerinizi ekip onlarla ilgilenin. Daha sonra çiftliğinizi büyütün ve çiftlik hayvanlarıyla daha fazla ürün üretmeye başlayın. Meyve ağaçları gelirinizi daha da arttıracak. Ürünlerinizi işlemek için makineler alacaksınız. Kısacası muhteşem bir çiftlik oyunu oynamaya hazır olun!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.