Ates Hatti Oyunu | Bedava 2 Kişilik Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kizlar vs Erkekler Kılıç Kalkan 1 Süper Mario Flash Patlat Kadın mı? Erkek mi? Ateş ile Su Bakugan Benim Sahnem Super BMW
Ates Hatti Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Ates Hatti Ates Hatti Oyununun Açıklaması
Ates Hatti Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır. Iki yada tek kisilik oynayabileceginiz bir karsilasma oyunu ortadaki topu rakibin bari arkasina geçirmeye çalisarak puan toplayin. Oyun üklendikten sonra PLAY butonuyla oyuna baslayin SHIFT tusuna basarak oyunu baslatin, sol taraf sizin kaleniz Klavyeden yukari asagi ok tuslarini kullanarak kalenizi korumaya çalisin, Space tusuna basarak etes edip rakibinizden puan alabilirsiniz. Iki kisilik oyunda bir oyuncu mouse ile digeri klavyeden oynamak zorunda. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.