BFF Sonbahar Makyajı Oyunu | Bedava Makyaj Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Mario ve Diğerleri Atlantis'in Çağrısı Pembe Benek Britney giydirme Eski Mario Sudoku ve Futoshiki İş Kadını Smackdown Rey Mysterio
BFF Sonbahar Makyajı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

BFF Sonbahar Makyajı BFF Sonbahar Makyajı Oyununun Açıklaması
BFF Sonbahar Makyajı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Makyaj Oyunları kategorisinde yer alır. Yaz artık bitti ve şimdi yağmurlu günlerin, solmuş yaprakların, kısacası sonbaharın zamanı geldi. Çok sıkı arkadaş olan bu kızlara harika bir sonbahar makyajı yapmaya hazır mısın? Bu eğlenceli makyaj oyununda istediğin karakterden birini seçip hemen ona makyaj yapmaya başlayabilirsin. Önce biraz ruj sür, sonra gözleri ortaya çıkarsın diye biraz far ekle, kirpikleri şekillendir, azıcık da fondöten uygula. Kaşları da tamamladıktan sonra geriye göz rengini değiştirmek kalıyor. Makyaj bitince oyun bitmiyor elbette; ister saçını şekillendir, ister kıyafet giydir, istersen de kolye, taç ve küpe gibi aksesuarlar da tak. Tüm bunları diğer en iyi arkadaş için de yapabilirsin. Bu eğlenceli makyaj oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşuyla dilediğini aksesuarı kullan ve bu şirin kızlara sonbahar görünüşü ver.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.