Barbie Şık Kuaför Oyunu | Bedava Makyaj Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Koyun koyuna Tek Kişilik Altın Avcısı Shock Lander Baba Kızdırma Vazo Kır The Secret Saturday Seviyeni Geç Bakugan Benim Sahnem
Barbie Şık Kuaför Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Barbie Şık Kuaför Barbie Şık Kuaför Oyununun Açıklaması
Barbie Şık Kuaför Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Makyaj Oyunları kategorisinde yer alır. Dünyanın en güzel saçı kimde diye düşündüğün zaman aklına kim geliyor? Hayır, Jennifer Aniston hariç. Evet doğru bildin! Barbie. Peki ya dünyanın en iyi kuaförü denilince aklına kim geliyor? Evet sensin! Barbie Şık Kuaför oyunu ile kusursuz saç kesimi yeteneklerini ortaya çıkarma zamanın geldi. Hem de mükemmel bir müşterin var. Barbie'ye en güzel saçları yap ve onun göz kamaştırmasını sağla. Yeni renkler, yeni kesim ve belki bir saç örgüsü, belki biraz perçem... Her şey sana bağlı. Hayal gücünü zorla ve Barbie'ye ne kadar mükemmel bir saç yapabileceğini göster. Hatta daha da iyisini!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.