Benim Hastanem Oyunu | Bedava Beceri Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Köprü Kur Savunma:Büyülü Tas Kongo Macerası 23 Yaramaz Ofis Kahraman Gerilla Smackdown: Dhishoom Bombacı İtfaiyeci 2 Marsupilami
Benim Hastanem Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Benim Hastanem Benim Hastanem Oyununun Açıklaması
Benim Hastanem Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Benim Hastanem oyunuyle doktor olacak ve bir sağlık merkezini işleteceksiniz! Hastanenize odalar inşa edin ve insanları tedavi edecek eşyalarla doldurun. Medikal laboratuvarlar ve medikal çiftlikler inşa ederek daha fazla insana hizmet verin. Diğer doktorlarla arkadaş olun ve hastanenizi başarılı bir şekilde yönettiğinizden emin olun. İlaçları stoklayın ve üretim süreciniz yavaşladığında ilaçları başka hastanelerden temin edin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.