Bombaci Robot 2 Oyunu | Bedava Beceri Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Köprü Kur Savunma:Büyülü Tas Kongo Macerası 23 Yaramaz Ofis Kahraman Gerilla Smackdown: Dhishoom Bombacı İtfaiyeci 2 Marsupilami
Bombaci Robot 2 Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Bombaci Robot 2 Bombaci Robot 2 Oyununun Açıklaması
Bombaci Robot 2 Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Bombaci Robot oyununun ikinci versiyonunda oyun alanindaki engelleri ve rakiplerinizi biraktiginiz bombalarla etkisiz hale getirin. Oyun yüklendikten sonra START GAME'e ardindan kaç kisi oynayacaksaniz (1-2) seçiminizi buna göre yaptiktan sonra, zorluk derecesi seçin, daha sonraki ekranda oyuncu robotunuzuda seçtip oyuna baslayin. Klavyeden yön tuslarini kullanarak hareket edin SPACE tusu ile bombalarinizi birakin, verilen bonuslari toplayarak puan alin ve robotunuza çesitli özellikler kazandirarak daha iyi bir oyun çikarmaya çalisin. Iyi Eglenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.