Bratz Süper model Oyunu | Bedava Çizgifilm Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kılıç Kalkan 4 Smack Down 3D Noel Baba Kızdırma Pacman Bombacı İtfaiyeci Tahrip Katil Köpekbalığı Okullu Kızlar
Bratz Süper model Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Bratz Süper model Bratz Süper model Oyununun Açıklaması
Bratz Süper model Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Çizgifilm Oyunları kategorisinde yer alır. Jade, Sasha, Yasmin, Cloe hangi Bratz kizini giydirip ünlü Bratz Fasion dergisine kapak yapmak istersiniz, kizinizi seçim elbise,ayakkabi ve mücevherler ile süsleyip moda dergisine kapak yapin. Yükleme tamamlandiktan sonra alttaki küçük X isaretli butonu tiklayarak açiklama penceresini kapatin, sol taraftan model yapmak istediginiz Bratz kizini seçin, buluz, pantolon, ayakkabi ve mücevher pencerelerinin yanindaki oklari kullanip esyalarinizi seçin tüm esyalar için karar verdikten sonra GO butonunu tiklayarak dergi kapagi sayfasina geçin, sol taraftan dergi kapaginiz için bir arka plan seçerek oyunu tamamlayin. Iyi eülenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.