Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı Oyunu | Bedava Makyaj Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Arkadaş Tokatlama Sexy Kızı Giydir Mario Motor Altın Madencisi Savas Komutanlari 2 Kaktüs Adam 2 Yeni Altin Madencisi Serseri (Çöpçü) Hobo
Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı Oyununun Açıklaması
Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Makyaj Oyunları kategorisinde yer alır. Elsa çok güzel bir kız fakat Arendelle'in kraliçesi olmak zor bir iş. Elsa kraliçe olduğundan dolayı çok yoruluyor ve yorgunluğu yüzüne vuruyor. Buz Kraliçesi Yeni Yıl Makyajı oyunu ile Elsa'ya yardım edin ve ona güzel bir yüz bakımı uygulayın. Yüz maskelerini kullanın ve Elsa'nın yüzünü rahatlatın. Sonra ona göz kalemi çekin, güzel kremlerle yüzünün tazelenmesini sağlayın. Haydi şimdi ona güzel bir makyaj yapalım!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.