Canavar Kafe Oyunu | Bedava Hedef Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
4 İmparatorluk Bir ters bir düz Bombacı İtfaiyeci 2 Ateş ile Su Gizli Dünyalar Extreme Pamplona Baba Kızdırma Bakugan Antreman Savaşı
Canavar Kafe Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Canavar Kafe Canavar Kafe Oyununun Açıklaması
Canavar Kafe Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır. Canavar Kafe'ye hoşgeldin! Bu harika balon patlatma oyununun renkli ve biraz da korkutucu dünyasında çok eğleneceksin! Yapman gereken çok basit. Canavarları aynı renkteki canavarlarla eşleştirecek şekilde fırlat ve oyun alanındaki tüm canavarları temizle. Oyun sırasında etrafta dolaşan hayaletlere dikkat et, çünkü hayaletler oyunu zorlaştıran yeni canavarlar eklerler. Bunu önlemek için hayaletleri de vurmalısın. Bu eğlenceli balon patlatma oyunu fare ile oynanır. Farenin sol tuşuyla nişan alıp canavarları fırlat ve diğer canavarları patlat.

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.