Çiftlik Günleri Oyunu | Bedava İşletme Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kılıç Kalkan 2 2 Kişilik Altın Avcısı Baba Kızdırma Turuncuyu Kurtar 2 Kılıç Kalkan 4 Sudoku ve Futoshiki Naruto Dövüş Yüksel Mario
Çiftlik Günleri Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Çiftlik  Günleri Çiftlik Günleri Oyununun Açıklaması
Çiftlik Günleri Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun İşletme Oyunları kategorisinde yer alır. Eğlenceli sosyal oyun Çiftlik Günleri şimdi sizlerle! Bu oyunda eski bir çiftliği devralacaksınız ve onu yönetme fırsatı bulacaksınız. Ne kadar güzel bir hediye! Malesef çiftliğinizin hali çok kötü. Bu yüzden önce çiftliğinizi bakıma almalı, onu düzeltmeli ve paslı makineleri yenilemelisiniz. Bakalım çiftlik işletme konusunda ne kadar beceriklisiniz. Bu güzel çiftlik oyununda birçok hayvan, bitki, ağaç, meyve ve çiftlik binası sizleri bekliyor.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.