Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı Oyunu | Bedava Hedef Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Mario ve Diğerleri Atlantis'in Çağrısı Pembe Benek Britney giydirme Eski Mario Sudoku ve Futoshiki İş Kadını Smackdown Rey Mysterio
Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı Oyununun Açıklaması
Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır. Efsanevi Savaşçı Yaratık Avı oyunu ile nişan alın ve tam zamanında okunuzu fırlatarak canavarları avlayın. Bu heyecan dolu oyunda sıfır hatayla tüm yaratıkları vurmalı ve yıldız kaybetmeden bütün bölümleri geçmelisiniz. Yaratıkları vurmak çok kolay olmayacak, çünkü sürekli zıplıyorlar ve onları vurmak için zamanlamayı iyi ayarlamanız gerekecek. Şimdi oyuna başlayın ve bir savaşçı nasıl olunurmuş herkese gösterin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.