El Kizartmaca Oyunu | Bedava 2 Kişilik Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kizlar vs Erkekler Kılıç Kalkan 1 Süper Mario Flash Patlat Kadın mı? Erkek mi? Ateş ile Su Bakugan Benim Sahnem Super BMW
El Kizartmaca Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
El Kizartmaca El Kizartmaca Oyununun Açıklaması
El Kizartmaca Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır. Bir yada iki oyuncu ile oynanabilecek güzel bir oyun. Bildigimiz el saklatmaca yada kizartmaca. Oyun yüklendikten sonra oyuncu sayisi ve karakter seçimi yaparak oyuna baslayin, oyunda savunma ve saldiri modlari var siz oyuna saldiri yaparak basliyorsunuz vuruslarinizda iskalarsaniz saldiri sirasi rakibe geçiyor. Klavyeden Z tusunu basili tutup birakarak saldiri X tusuyla savunma yapin. Iki kisilik oyunda O-P tuslarini kullanin. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.