Garson Kız Oyunu | Bedava Beceri Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Ateş ile Su Öpücük Patron Dövme 20 Yaramaz Öğretmen Taktik Savunma 3 Çaktırmadan Bak 2 Savunma:Büyülü Tas Naruto Dövüş Kongo Macerasi 1
Garson Kız Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Garson Kız Garson Kız Oyununun Açıklaması
Garson Kız Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Hareketli ve kalabalik bir kafeteryada garson olarak çalisiyorsunuz, müsterilerden siparisleri alin mutfakta hazirlanmasini saglayin ve servis yapin, hizli davranin müsterilerinizi kaçirmayin. Her Bölümde ulasmaniz gereken bir kazanç miktari var süreniz dolmadan yeterli sayida müsteriyi agirlayip para kazanmalisiniz. Oyunu mouse ve sol tiklamayla oynayabilirsiniz. Rekorlarinizi Bekliyoruz. oyuncubey.com iyi eglenceler diler.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.