Genç Kahramanlar: Eve Dönüş Oyunu | Bedava Macera Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Köprü Kur Savunma:Büyülü Tas Kongo Macerası 23 Yaramaz Ofis Kahraman Gerilla Smackdown: Dhishoom Bombacı İtfaiyeci 2 Marsupilami
Genç Kahramanlar: Eve Dönüş Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Genç Kahramanlar: Eve Dönüş Genç Kahramanlar: Eve Dönüş Oyununun Açıklaması
Genç Kahramanlar: Eve Dönüş Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır. Canavar çocuk eve bir hayvan getirdi ama diğer kahramanlar bunu hiç hoş karşılamadı. Her gün üzerlerinde hayvan tüyü olmasından hoşlanmıyorlar. Bu yüzden bir kural koydular: Evde hayvan beslemek yasak. Ama canavar çocuk bu kurala kolay kolay uyacak gibi durmuyor. Haydi onun eve dönmesine yardım edelim! İlerledikçe yoldaki kutular kaybolacak ama aslında hala oradalar. Yolda karşına çıkan bütün pizza dilimlerini yemeye çalış!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.