Yaramaz Sınıf Oyunu | Bedava Komik Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Super Mario Yıldız Peşinde Çin Kartları Hizli Vosvos Kaktüs Adam 2 Ultimate Sonic Asphalt 8 Airborne Süper Mario Yıldız Peşinde 2 İcat Yap
Yaramaz Sınıf Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Yaramaz Sınıf Yaramaz Sınıf Oyununun Açıklaması
Yaramaz Sınıf Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Komik Oyunlar kategorisinde yer alır. Süper eglenceli bir oyun OyuncuBey.com da . Hababam sinifi. Hinzir ögrenciler rahat durmuyorlar... Sinifta yaramazlik yapilabilecek objeler üzerine tiklayarak haylazlik yapacaksiniz, zamanlama çok önemli, eger yakalanirsaniz ögretmen siniftan hemen uzaklastiriyor. Bazi yaramazliklar için iki objeye birden tiklamaniz gerekebilir. oyunola.com iyi eglenceler diler. Gördükleriniz ya da yaptiklariniz yalnizca oyundan ibaret kalsin lütfen okulda tekrarlamayin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


burak | 12/18/2010 3:26:29 PMoffff

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.