Kayıp Gezegen Kule Savunması Oyunu | Bedava Savaş Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kılıç Kalkan 3 Puanli giysi giydirme 7 Süper Mario Flash Ateş ile Su 3: Buz Devri Savas Çagi 2 Taktik Savunma 3 Vazo Kır Boğa Kızı
Kayıp Gezegen Kule Savunması Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Kayıp Gezegen Kule Savunması Kayıp Gezegen Kule Savunması Oyununun Açıklaması
Kayıp Gezegen Kule Savunması Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Savaş Oyunları kategorisinde yer alır. Kayıp Gezegeni keşfe çıkarken gezegende bir takım vahşi yaratıkların olduğunu ortaya çıkıyor. Akınlar halinde saldırıya geçtiklerinde ise geriye yapılacak tek şey kalıyor. Savunma! Bu heyecan dolu strateji oyununda farklı güçteki kuleleri öyle yerlere koymalısın ki düşman geçemesin. Ayrıca kuleleri geliştirmeyi de ihmal etmemelisin. Stratejik zekanı ortaya çıkaracağın bu oyunda farklı tipteki düşmana özel zarar veren kulelerini akıllıca hamlelerle yerleştir ve kayıp gezegenin çeşitli bölgelerini yavaş yavaş istila et. Uzayda savaş hiç bu kadar zorlu olmamıştı. Bu savaş oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşuyla kuleleri yolun kenarlarına yerleştir ve canavarları yok ettikçe elde ettiğin özel madenlerle yeni geliştirmeler satın al. İyi şanslar!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.