Kiliç Savaslari Oyunu | Bedava Dövüş Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
PatchWorkZ Sihirbazin Rüyasi Yumurta Man (Kpss) GS'li Döv Kongo Macerası 17 Atlantis'e Yolculuk Supaplex Neşeli Sakızlar
Kiliç Savaslari Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Kiliç Savaslari Kiliç Savaslari Oyununun Açıklaması
Kiliç Savaslari Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır. Bu oyun siddet ögeleri içerdiginden küçük oyuncularimiz için uygun degildir lütfen baka bir oyun seçiniz. Acimasiz ucube iskeletorun dünyaca ünlü satosunda yapilan yillik geleneksel kiliç savaslarina devetlisiniz. Kan ve vahset bu savasta tek göreceginiz sey, merhameti ise kediler yemis :)).. Oyun yüklendikten sonra oyuncu sayisi seçimi yapin oyunu iki kisi ilede oynayabilirsiniz, gelecek ekranda kendiniz için bir dövüsçü seçip OK butonlarini tiklayarak oyuna baslayin. Oyunda 1. oyuncu için kontroller: yön tusalari, hamle BACKSPACE, yöntuslariyla hamle tusunu koordineli olarak kullanarak sik hareketler yapabilirsiniz. Ikinci oyuncu için harekerler: D-F-G-R, hamle numerik klavyeden . tusu. Iyi eglenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.