Kurabiye Adam Macera Oyunu | Bedava Macera Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Hız Ateşi Çin Kartları 3 Yaramaz Öğretmen Ofiste Kızdırma Metal Kahramanlar Ateş ile Su 2 Sekiz Uyuyan Denizkizi
Kurabiye Adam Macera Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Kurabiye Adam Macera Kurabiye Adam Macera Oyununun Açıklaması
Kurabiye Adam Macera Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır. Kurabiye Adam'ın şekerleri çalındı ve onları geri alması için büyük bir macera Kurabiye Adam'ı bekliyor. Bu harika macera oyununda dondurmalarla, kurabiyelerle, şekerlemelerle, jelibonlarla ve daha birçok tatlıyla dolu olan bu ağız sulandıran dünyaya giriş yapmaya hazır mısın? Şeker silahıyla düşmanlara ateş et, zıpla, atla ve bitiş noktasına ulaş. Böylece bölümleri geç ve Kurabiye Adam'dan çalınan şekerlere adım adım yaklaş. Bu tatlı macera oyunu klavye ile oynanmaktadır. Klavyenin sağ ve sol yön tuşuyla hareket et, yukarı yön tuşuyla zıpla, boşluk tuşuyla ise şeker silahını kullan. Düşmanlarının güçleri birbirinden farklı olabilir, dikkat et.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.