NasCar Oyunu | Bedava 3 Boyutlu (3D) Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Mario Flash Serseri (Çöpçü) Hobo 2 Pokemon Vortex Süper Nija Vazo Kır Kongo Macerası 3 Kendine Asik Et 2 Mario World
NasCar Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu oyun Internet Explorer ile oynanabilir.

NasCar NasCar Oyununun Açıklaması
NasCar Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Ünlü NasCar yarisi OyuncuBeylarda, kiran kirana rekabet ve çekismenin oldugu bu yaris oyununun tutkunu olacaksiniz. Bu oyunda her sey serbest, rakibi yoldan disari atmak ve yaris disi kalmasini saglamak ve yarisi ilk sirada tamamlamak tek amaciniz.. Yükleme tamamlandiktan sonra CONTINUE butonuna tiklayin, gelen ekranda RACE butonunu tiklayin, daha sonraki ekranda sag-sol ok tuslarini kullanarak 8 farkli araba içinden kendinize bir araç seçip SPACE tusuna basin iste yaris basladi, klavyeden yön tuslarini kullanarak aracinizi yönlendirin, SPACE tusu ile nitro nuzu atesleyin, yaris sirasinda ENTER tusuna basarak farkli açilardan nasil yaristiginizi görebilirsiniz. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.