Şekeri Bul: Kış Oyunu | Bedava Zeka Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sokak Pateni 1 Hızlı Pantolon Çöp Adam Savaslari Cornfield 5000 Ateş ile Su 6 - Ateş ile Buz Çaktırmadan Bak 2 İcat Yap İş Kadını
Şekeri Bul: Kış Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Şekeri Bul: Kış Şekeri Bul: Kış Oyununun Açıklaması
Şekeri Bul: Kış Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Şekeri Bul: Kış oyunu ile her bölümde şekerleri bulmak zorundasınız ama işiniz çok da kolay olmayacak. Bu eğlenceli gizli nesne bulma oyunlarında ödülünüze ulaşmak için birçok engeli aşmak durumundasınız. Yıldızları toplayın, çünkü şeker krallığının anahtarı yıldızları toplamaktan geçiyor. Elbette önce onları da bulmanız gerekiyor. Yılbaşı hediyelerinin arasına saklanmış şeker ve yıldızları bulun ve ne kadar dikkatlisiniz gösterin.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.