Sonic Tetris Oyunu | Bedava Zeka Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Mario Flash Serseri (Çöpçü) Hobo 2 Pokemon Vortex Süper Nija Vazo Kır Kongo Macerası 3 Kendine Asik Et 2 Mario World
Sonic Tetris Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Sonic Tetris Sonic Tetris Oyununun Açıklaması
Sonic Tetris Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Milyonlarin sevgilisi Sonic karakterleri ile hazirlanmis bir tetris oyunu, oyunda bir biriyle uyusan karakter ve nesneleri bir araya toplamaniz gerekiyor, örnegin halkalar ile sonic birbirini tamamliyor, ayni sekilde turuncu bloklar ile Knuckles(kirmizi sacli sonic kahramani) birbirini tamamliyo ve renkli taslar ile Tails kahramani uyumlu. Yükleme tamamlandiktan sonra START butonu ile oyuna baslayin, yukaridan düsen bloklari sag-sol ok tuslari ile yönlendirip yukari ok tusu ile çevirerek uygun sekillerde yerlestirip bloklari ve karakterleri patlatip yok ederek tetral sonic oyununu oynayin. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.