Teke Tek Futbol Oyunu | Bedava Futbol Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Mario Flash Serseri (Çöpçü) Hobo 2 Pokemon Vortex Süper Nija Vazo Kır Kongo Macerası 3 Kendine Asik Et 2 Mario World
Teke Tek Futbol Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Teke Tek Futbol Teke Tek Futbol Oyununun Açıklaması
Teke Tek Futbol Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Futbol Oyunları kategorisinde yer alır. Teke tek futbol oyunu ile takımını seç, şampiyonaya katıl ve teke tek futbol oynayarak kupa kazan! Topa ister ayağınla ister kafanla vur, rakibine atabildiğin kadar gol at ve futbol konusunda ne kadar marifetlisin göster. Unutma, kupayı kazanmak için tüm maçlardan galibiyetle ayrılmalısın. Bir kez yenilirsen, hatta berabere kalırsan bile her şey başa döner. Bu harika futbol oyunu klavye ile oynanmaktadır. Klavyenin yön tuşlarıyla futbolcunu kontrol et, Z tuşunu kullanarak topa kafayla vur, X tuşunu kullanarak topa ayakla vur.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.