Ünlü Prensesler Tumblr Kızları Oyunu | Bedava Giysi Giydirme Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Gizli Dünyalar Kizgin Baba Sihirbazin Rüyasi Sudoku ve Futoshiki Bu Popo Kimin? Yakışıklı Antrenör Bayan Pacman Bakugan Benim Sahnem
Ünlü Prensesler Tumblr Kızları Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Ünlü Prensesler Tumblr Kızları Ünlü Prensesler Tumblr Kızları Oyununun Açıklaması
Ünlü Prensesler Tumblr Kızları Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır. Elsa ve Jasmin Tumblr'da çok ünlü olmuşlar ve Ünlü Prensesler Tumblr Kızları adındaki giydirme oyununda yardımınıza ihtiyaçları var. Sevilen prenseslerimiz birlikte Tumblr'da bir moda sayfası yönetiyorlar ve sıradaki paylaşımları için yeni fotoğraflara ihtiyaçları var. Onları şık kıyafetlerle, etekler, ceketler ve kot pantolonlarla donatın ve müthiş bir fotoğraf çekimi için hazırlayın. Şimdi prenseslerimizi giydirme zamanı!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.