Zorlu Denizler Oyunu | Bedava Hedef Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
4 İmparatorluk Bir ters bir düz Bombacı İtfaiyeci 2 Ateş ile Su Gizli Dünyalar Extreme Pamplona Baba Kızdırma Bakugan Antreman Savaşı
Zorlu Denizler Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Zorlu Denizler Zorlu Denizler Oyununun Açıklaması
Zorlu Denizler Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır. Ülkenin dünyanın en büyük deniz kuvvetlerine sahip olması için elinden gelen herşeyi yapan bir denizcisin. Ama tutkuyla bağlı olduğun bu görevde karşına çıkan bazı tatsızlıklar oluyor, örneğin korsanlar. Sınırlı kaynaklarını bu korsanları yoketmek için kullan. Ama bu görev çok riskli! Unutma sen onları yokettikçe karşına daha kuvvetli olarak çıkıyorlar ve senin kaynakların sınırlı. Her görevdeki başarın 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor ve ne kadar az kaynak ile ne kadar çok korsan yok edersen o kadar başarılı olursun. Görevlerini tam başarı ile tamamla, ne kadar iyi bir nişancı olduğunu herkese kanıtla, denizlerin yıldızı sen ol!

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.