Zorlu Jip Sürüşü Oyunu | Bedava Yarış Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kılıç Kalkan 3 Puanli giysi giydirme 7 Süper Mario Flash Ateş ile Su 3: Buz Devri Savas Çagi 2 Taktik Savunma 3 Vazo Kır Boğa Kızı
Zorlu Jip Sürüşü Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Zorlu Jip Sürüşü Zorlu Jip Sürüşü Oyununun Açıklaması
Zorlu Jip Sürüşü Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır. Tehlikeli bir platformda riskli bir yolculuğa hazır olun. Zorlu Jip Sürüşü adındaki bu yarış oyununda türlü engellerle dolu olan yolda engellere rağmen ilerlemek zorundasınız. Çok hızlı giderseniz kaza yapabilirsiniz. Çok yavaş giderseniz tepeleri çıkmak için gereken hıza sahip olamayabilirsiniz. Önünüze birçok zorlu engel çıkacak. Özellikle dikenlere, zıplatan mekanizmalara ve daha pek çok tehlikeli şeye dikkat edin ve her geçtiğiniz engel için puanlar kazanın.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.