Akrobat Pilot 3D Oyunu | Bedava 3 Boyutlu (3D) Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bombacı İtfaiyeci Ateş ile Su - Altın Avcısı İş Kadını Bombacı İtfaiyeci 2 Kızlarla Çık Tatilde Kızdırma Kizgin Baba Yaramaz Öğretmen
Akrobat Pilot 3D Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu oyun Internet Explorer ile oynanabilir.

Akrobat Pilot 3D Akrobat Pilot 3D Oyununun Açıklaması
Akrobat Pilot 3D Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Akrobasi Pilotu Shockwave teknolojisi ile hazirlanmis 3 boyutlu bir oyun. Oyunu oynayabilmek için Shockwave Player'a ihtiyaciniz bulunuyor. Eger sisteminizde Shockwave Player yüklü degilse Shockwave Player resmi stesinden indirebilir ve kurabilirsiniz. Oyunumuz 25 seviyeden olusuyor ve her seviyede çesitli akrobasi hareketlerini kullanarak uçaginiz ile gösteri yapacaksiniz. Oyunu oynamak için YÖN TUSLARI ve SPACE TUSU'nu kullanabilirsiniz. OyuncuBey.com Iyi eglenceler diler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.