Yap Boz Oyunları → 1010+ Blok Bulmaca Oyunu

1010+ Blok Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: 1010+ Block Puzzle)
Tam Ekran Oyna
1010+ Blok Bulmaca
1010+ Blok Bulmaca Oyununun Açıklaması

1010+ Blok Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

1010+ Blok Bulmaca, sonsuz eğlence ve stratejik düşünme için klasik ve yenilikçi oynanışı birleştirir. Özellikleri arasında dinamik bir 10x10 tahta, benzersiz blok tampon sistemi, çeşitli şekiller, satır ve sütun yok etme ve kullanışlı bir depolama özelliği bulunur. Güçlü güçlendiriciler kullanın, iki oyun modunu keşfedin ve oyunun büyüleyici görsellerinin ve rahatlatıcı seslerinin keyfini çıkarın. Bu görsel açıdan çekici blok bulmaca oyunuyla beyninizi eğitin ve gevşeyin. Bulmaca severler ve stratejik düşünenler için mükemmel!
Talimatlar:
Bu oyunda alanı rakamlarla doldurmanız gerekiyor. Rakamlar arabellekte görünür. Bir satır veya sütun dolduğunda kaybolur. Sahada yer kalmaması durumunda figür depoya yerleştirilebilir. Takılırsanız güçlü güçlendiriciler kullanın: şekil döndürme, son hareketi geri alma ve yeni şekiller oluşturma. Macera modunda farklı hedeflere sahip çeşitli seviyeler bulacaksınız. Klasik modda mümkün olduğunca çok puan toplamanız gerekir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.