Yap Boz Oyunları → 1010 Yılbaşı Oyunu

1010 Yılbaşı Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Christmas)
Tam Ekran Oyna
1010 Yılbaşı
1010 Yılbaşı Oyununun Açıklaması

1010 Yılbaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

1010 Noel, tahtadaki tüm Yıldızları toplamanız gereken benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bunları toplamak için Yıldız (lar) ı içeren satırı veya sütunu doldurmanız gerekir. Satırı veya sütunu doldurmak için, sol panelden kullanılabilir blok setlerini seçip bırakın. Kullanılabilir konaklama olana kadar blok setlerini bırakabilirsiniz, bundan sonra oyun biter. Tüm Yıldızlar tahtadan toplanana kadar satırları ve sütunları bırakmaya ve hissetmeye devam edin.
Talimatlar:
Blokları tahtaya sürükleyip bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.