Yap Boz Oyunları → 1010 Yok Hayır Tehlike Oyunu

1010 Yok Hayır Tehlike Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 No Danger)
Tam Ekran Oyna
1010 Yok Hayır Tehlike
1010 Yok Hayır Tehlike Oyununun Açıklaması

1010 Yok Hayır Tehlike Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

'1010 No Danger', tehlike işaretli tüm blokları tahtadan kaldırmanız gereken benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bunları kaldırmak için, tehlike bloğunu içeren satırı veya sütunu doldurmanız gerekir. Satırı veya sütunu doldurmak için soldaki panelden kullanılabilir blok setlerini seçip bırakın. Mevcut konaklama olana kadar blok setlerini düşürebilirsiniz.
Talimatlar:
Blok gruplarını sürükleyip bırakmak için fare veya dokunmatik ekranı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.