Platform Oyunları → 10 Bloklar Oyunu

10 Bloklar Oyunu
(İngilizce Adı: 10 Blocks)
Tam Ekran Oyna
10 Bloklar
10 Bloklar Oyununun Açıklaması

10 Bloklar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

10 Blok puzzle oyunu beyin tester oyun bağımlısı. Yatay veya dikey olarak doldurulduğunda ızgara rowscolumns blokları ile doldurmaya çalışırken verilen blokları ızgaraya yerleştirmeniz gerekir. Her zaman bir sonraki hareketi planlayın, çünkü bazı blokların yerleştirilmesi kolay değildir. GRAVITY BUTTON'u bir kez kullanabilirsiniz. Sıkışmış hissediyorsanız kullanın.
Talimatlar:
10 Blok puzzle oyunu, beyin testi oyununu bağımlılık yapıyor. Yatay veya dikey olarak doldurulduğunda ızgara rowscolumns blokları ile doldurmaya çalışırken verilen blokları ızgaraya yerleştirmeniz gerekir. Her zaman bir sonraki hareketi planlayın, çünkü bazı blokların yerleştirilmesi kolay değildir. GRAVITY BUTTON'u bir kez kullanabilirsiniz. Sıkışmış hissediyorsanız kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.