Platform Oyunları → 17. Şekil Oyunu

17. Şekil Oyunu
(İngilizce Adı: 17th Shape)
Tam Ekran Oyna
17. Şekil
17. Şekil Oyununun Açıklaması

17. Şekil Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Yön tuşlarını ok tuşlarının yardımıyla herhangi bir yöne hareket ettirerek veya şekilleri ekranda kaydırarak veya fare işaretçisini kaydırarak birleştirin. Her iki şekli birleştirdiğinizde yeni bir şekil elde edersiniz. Sadece 17. şekle ulaşabileceğinizi görmek için deneyin? Tahtayı karıştırabilir veya öğeleri sınırlı sayıda yeniden gruplandırabilirsiniz.
Talimatlar:
Yön tuşlarını ok tuşlarının yardımıyla herhangi bir yöne hareket ettirerek veya şekilleri ekranda kaydırarak veya fare işaretçisini kaydırarak birleştirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.