Yap Boz Oyunları → 2 Player Matematik Oyunu

2 Player Matematik Oyunu
(İngilizce Adı: 2 Player Math)
Tam Ekran Oyna
2 Player Matematik
2 Player Matematik Oyununun Açıklaması

2 Player Matematik Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Arkadaşınızla bir heyecan mücadelesine hazır mısınız? Cevabınız "EVET" mi? Bu İki Oyunculu Matematik Oyununda iki oyuncu olarak arkadaşınızla üç zorluk seçeneğiyle matematik yarışması yapabilirsiniz. Dört operasyon becerilerinizi, pratik becerilerinizi ve hızlı cevap becerilerinizi geliştirebilir ve bu oyunla eğlenebilirsiniz. Aslında bir beyin egzersizi beyin kapasitesini artırmak için yardımcı Matematik oyunları!
Talimatlar:
1. Oyuncu: "A, S, D"
2. Oyuncu: "J, K, L"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.