Platform Oyunları → 2 Square Oyunu

2 Square Oyunu
(İngilizce Adı: 2 Square)
Tam Ekran Oyna
2 Square
2 Square Oyununun Açıklaması

2 Square Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Ekranın ortasında birbirine bağlı iki kare vardır. Bunlar mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı renktedir ve ekranın kenarlarına dokunarak veya oklara tıklayarak bunları açabilirsiniz. Ayrıca, ekranın farklı kenarlarından aynı mavi veya kırmızı renklerle giren kareler vardır. Merkez kareleri, aynı renkteki kareler merkeze ulaştıklarında birbirleriyle eşleşecek şekilde çevirmelisiniz. Eğer bunu başaramazsanız kaybedersiniz.
Talimatlar:
Mobil cihazda öğesine dokunun.
PC'de fare veya klavye (Ok tuşu).Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.