Yap Boz Oyunları → 2048 Düşür Oyunu

2048 Düşür Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Drop)
Tam Ekran Oyna
2048 Düşür
2048 Düşür Oyununun Açıklaması

2048 Düşür Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu, 2048 oyun ve bırakma oyununa dayalı bir oyundur. Numaralı taşlar yukarıdan düşecek, aynı sayıdaki taşlar birbirleriyle çarpıştıklarında, iki taş toplamını taşıyan tek bir karo halinde birleşecekler.Eğer geniş dolu ve yeni bir unvan için yer yoksa oyun biter. Bu bir oyun, oyuncunun tepki kapasitesine, operasyonel yeteneğine ve yerleştirme kapasitesine ihtiyaç duyar. 2048 ve drop oyunun kuralı çok basit ama bunların karışımı kolay değil, hadi oyunu deneyelim ve olabildiğince fazla puan alalım.
Talimatlar:
Döşemeleri sola veya sağa kaydırın ve döşemeleri düşürmek için ekrana dokunun.
Döşemeyi yana veya aynı sayıda döşemenin üzerine taşıyın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.