Aksiyon Oyunları → 2048 Cadılar Bayramı Oyunu

2048 Cadılar Bayramı Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Halloween)
Tam Ekran Oyna
2048 Cadılar Bayramı
2048 Cadılar Bayramı Oyununun Açıklaması

2048 Cadılar Bayramı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı Halloween karakterlerini, ok tuşlarının yardımıyla herhangi bir yöne hareket ettirerek ya da şekillerinizi ekranda kaydırarak veya fare imlecini kaydırarak birleştirin. Ne zaman iki şeyi birleştirsen yeni bir şey alacaksın. Sadece bir seviye denemek için maksimum seviyeye ulaşabilir misin? Tahtayı karıştırabilir veya öğeleri sınırlı sayıda yeniden gruplandırabilirsiniz.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için dokunmatik ekranı, fareyi veya klavyeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.