Yap Boz Oyunları → 2048 Efsane Oyunu

2048 Efsane Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Legend)
Tam Ekran Oyna
2048 Efsane
2048 Efsane Oyununun Açıklaması

2048 Efsane Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2048 sayıları topladığınız basit bir oyundur. Bu kadar. Her ne kadar göründüğü kadar kolay değil. Bu oldukça zor olabilir.
Talimatlar:
Döşemeleri kardinal yönlerden birinde (Sol, Sağ, Yukarı ve Aşağı) hareket ettirin. İki aynı sayı dokunursa, toplanırlar. Ama dikkat et! TÜM karolar aynı anda hareket eder, bu nedenle hamlelerinizin bitmemesi için strateji kullanmanız gerekir!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.