Platform Oyunları → 2048 Koşucu Oyunu

2048 Koşucu Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Runner)
Tam Ekran Oyna
2048 Koşucu
2048 Koşucu Oyununun Açıklaması

2048 Koşucu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir dizi kapı ve küp arasında gezinin, negatif kapılardan kaçının ve pozitif kapılardan geçin ve aynı küpe birleşin, ancak farklı numaralı küplerden kaçının, onlarla birleştiremezsiniz.
Seviyenin hedefine eşit veya ondan büyük bir sayı ile seviyenin sonuna gelmelisiniz.
Hızlı refleksler ve stratejik düşünme ile, her seviyeyi geçmek ve sonunda oyunu kazanmak için negatif kapıları kurnazlıkla alt etmeli ve sayılarının sıfıra ulaşmasını engellemelisiniz.
Talimatlar:
Farenin sol düğmesini basılı tutun ve hareket etmek için sola veya sağa kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.