Yap Boz Oyunları → 2048 Oyunu

2048 Oyunu
(İngilizce Adı: 2048)
Tam Ekran Oyna
2048
2048 Oyununun Açıklaması

2048 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2048 kolay ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Sayıları sevmeseniz bile bu oyunu seveceksiniz. Alternatif olarak oklar veya W, A, S, D tuşları kullanılarak 4x4 ızgarada oynanır. Bir tuşa her bastığınızda - tüm döşemeler kayar. Birbirine çarpan aynı değere sahip döşemeler birleştirilir. Oynamak için optimal bir strateji olsa da, her zaman bir miktar şans vardır. Oyunu yenerseniz ve ustalaşmak istiyorsanız, daha küçük bir skorla bitirmeye çalışın. Bu, daha az hamle ile bitirdiğiniz anlamına gelir.
Talimatlar:
NASIL OYNANIR: Taşları hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Aynı numaraya sahip iki karo dokunduğunda, bir araya gelirler!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.