Yarış Oyunları → 2D Araba Yarışı Oyunu

2D Araba Yarışı Oyunu
(İngilizce Adı: 2D Car Racing)
Tam Ekran Oyna
2D Araba Yarışı
2D Araba Yarışı Oyununun Açıklaması

2D Araba Yarışı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Nitröz gazlar, makrolar, füzeler ve daha fazla güçlendirici ile hızlanmak sizi ve arkadaşlarınızı yarış pistlerinde bekliyor. Farklı arabaların kilidini açmak için yarışlardan kazanabileceğin kadar jetonun olmalı. Sahip olduğunuz altınlarla yeni araba satın alabilirsiniz. Arkadaşını ara ve eğlence başlasın!
Talimatlar:
OYUNCU 1
Taşı: “W, A, S, D”
Güçlendirmeler: “T”
OYUNCU 2
Taşı: “ok tuşlarını”
Güçlendirmeler: “P”Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.