Platform Oyunları → 3310 Oyunu

3310 Oyunu
(İngilizce Adı: 3310 Games)
Tam Ekran Oyna
3310
3310 Oyununun Açıklaması

3310 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Gerçekçi hazırlanmış bir telefonda eğlenceli 3310 oyun oynayın. Her yaşa hitap eden bu oyunda geçmişi hatırlayacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz 9 farklı çıkartma içerir. Böylece eski telefonunuzu kişiselleştirebileceksiniz. Bu telefonda 3 farklı Nokia oyunu var.
1- Klasik Yılan
5 farklı tasarlanmış duvardan birini seçin ve alanınızı yaratın. Tarlada rastgele doğan yemleri toplayarak yılanınızı büyütün. Yılanınız ne kadar büyükse, o kadar çok puan toplarsınız.
2- Araba Yarışı
3 şeritli yolda herhangi bir araca çarpmadan sürün. Arabalara çarparsanız, başa dönerek baştan başlayacaksınız.
3- Uzay Nişancı
Bir uzay gemisinin kaptanısınız ve düşmanlar size saldırıyor. Size saldıran düşmanları yok edin.
Klasik Nokia oyunlarının yanı sıra gerçek bir telefon hissi veren bu telefonda gezinebilir, klasik Nokia zil seslerini dinleyebilirsiniz.
Talimatlar:
Telefonda bulunan tuşlar ve klavyenizdeki yön tuşları ile oynayın. Mobil cihazlarda da oynayabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.