Yap Boz Oyunları → 3D Satranç Oyunu

3D Satranç Oyunu
(İngilizce Adı: 3D Chess)
Tam Ekran Oyna
3D Satranç
3D Satranç Oyununun Açıklaması

3D Satranç Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu en iyi 3D satranç oyunu ile zekanızı geliştirin. Oyunu 2 kişilik veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Bilgisayara karşı 4 farklı zorluk seviyesi ayarlayabilirsiniz. Seviye 1 (yeşil) en kolay ve seviye 4 (kırmızı) en akıllı olarak tanımlanır. Oyun 8x8 ve 6x6 tahtalarda oynanabilir.
Talimatlar:
Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 aynı kontrolleri kullanır: "MOUSE" veya "Touch".Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.