Macera Oyunları → 3D Yılan Oyunu

3D Yılan Oyunu
(İngilizce Adı: 3D SNAKE)
Tam Ekran Oyna
3D Yılan
3D Yılan Oyununun Açıklaması

3D Yılan Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

3D Yılan klasik dayalı bir bağımlılık yapıcı bir oyun. Yılanı kontrol et ve çarpmadan elinden geldiğince çok elma topla. Kontroller hızlı ve öğrenmesi kolaydır ve oyun her yaş için eğlencelidir. Yeterince elmaları toplayın ve yılan mağazasında ilginç bir şeyler bulabilirsiniz!
Talimatlar:
Birinci şahıs bakış açısını etkinleştirmek için sağ üst köşedeki menüyü kullanın. Parmaklarınızı / farenizi kullanarak kamerayı kaydırın / uzaklaştırın. Ekrandaki sol ve sağ oku kullanarak yılanı kontrol edin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.