Yap Boz Oyunları → 49 Bulmaca Oyunu

49 Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: 49 Puzzle)
Tam Ekran Oyna
49 Bulmaca
49 Bulmaca Oyununun Açıklaması

49 Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

49 puzzle oyunu.
Amacınız 49!
Yapabilir misiniz?
frist numarasını istediğiniz yere yerleştirin!
bir sonraki sayı dizisi, iki parçayı sadece 4 yönden birine + başka bir tane sola veya sağa delikten atlayarak yerleştirilebilir sayı
Talimatlar:
49 puzzle oyunu
istediğiniz numarayı istediğiniz yere yerleştirin!
bir sonraki sayı sırası, 4 yönde yalnızca iki parçayı atlayarak yerleştirilebilir + delikanlı sayısından sola veya sağa bir başkasıGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.