Platform Oyunları → A2z Bağla Oyunu

A2z Bağla Oyunu
(İngilizce Adı: A2Z Connect)
Tam Ekran Oyna
A2z Bağla
A2z Bağla Oyununun Açıklaması

A2z Bağla Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Harika bir bağlantı oyunu.
Z elde edene kadar alfabe eşleştirmeye ve birleştirmeye devam edin. Kolay modda, normal ve zor mod yükseltmesinin daha fazla iş gerektirdiği yüksek alfabelere kolayca yükseltebilirsiniz. Bu reklamsız bir oyundur.
Talimatlar:
Maçı başlatmak için sol fare veya parmak (dokunmatik ekran) düğmesine basın. Şimdi fareyi aynı bitişik alfabe (yatay, dikey veya çapraz) üzerinde hareket ettirin. En az 3 veya daha fazla alfabe seçin. Maçın gerçekleşmesi için fareyi serbest bırakın. Bu, seçilen alfabe harflerini birleştirir ve seçilenin yanındaki yeni bir harf oluşturur. Örneğin, 'A' ile etiketlenmiş 3 veya 3'ten fazla blok seçerseniz, elde edilen harf B olur.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.