Amazon Ads:

As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:

As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

2 Kişilik Oyunlar → Bağla 4 Çok Oyunculu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Mumya Şekerleri Noel Baba Noel Boyama Poker Valisi - Poker Yarışması Sarmal Atlama Cadılar Bayramı Jöle Parçala Mükemmel Ninja Slices Kuşlar Boyama Kitabı Doodle Çiftliği
Bağla 4 Çok Oyunculu
(İngilizce Adı: Connect 4 Multiplayer)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Bağla 4 Çok Oyunculu
Bağla 4 Çok Oyunculu Açıklaması

Bağla 4 Çok Oyunculu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Bağlan 4 bir HTML5 Mantık Oyunu.
Disklerinizi oyun ızgarasının sütunlarına yerleştirin ve rakibinizden önce dikey, çapraz veya yatay olarak en az dört fiş çizgisi yapın! Diğer oyunculara meydan okumanın tadını çıkarın!
Talimatlar:
Diski düşürmek için tahtaya tıklayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.