Yarış Oyunları → Sürüklenme 3 Oyunu

Sürüklenme 3 Oyunu
(İngilizce Adı: Drift 3)
Tam Ekran Oyna
Sürüklenme 3
Sürüklenme 3 Oyununun Açıklaması

Sürüklenme 3 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Drift 3 oynayın ve el-göz koordinasyonunuzu test edin. Bu oyun sizi özel bir drift yarışına götürecek. Şimdi yarışa başlamak için adınızı girin ve favori arabanızı seçin. Bu yarışta sadece yarış pistinin zorlu köşelerinde drift yapmakla kalmayacak, aynı zamanda hayatta kalmak için dünyanın dört bir yanından diğer 7 oyuncuyla da yarışacaksınız. Ekrana dokunun ve mükemmel bir şekilde kaymak için zamanında bırakın. Diğer arabalarla çarpışın ve onları pistin dışına itin. Ancak, çıkmaz sokaklara dikkat etmeniz gerekir. Nereye gitmeniz gerektiğini öğrenmek için ekranın sol üstündeki mini haritaya bakın. Bir galip olma yarışında hayatta kalan son kişi olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın
Talimatlar:
MASAÜSTÜ ÜZERİNDE:
- Sola veya sağa dönmek için sol fare veya boşluk çubuğuna basın veya bırakın.
MOBİLDE:
- Sola veya sağa dönmek için ekrana dokunun veya bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.