2 Kişilik Oyunlar → Hedef 4 Arena Oyunu

Hedef 4 Arena Oyunu
(İngilizce Adı: C4arena)
Tam Ekran Oyna
Hedef 4 Arena
Hedef 4 Arena Oyununun Açıklaması

Hedef 4 Arena Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır. Hedef 4 Arena oyunu ile 4 taşınızı rakibinizden önce sıraya dizmelisiniz. İster tek bir satır, isterseniz tek bir sütun ya da çaprazlama olsun farketmez. Önce dört taşı dizen oyunu kazanır. Oyun sıra tabanlı bir şekilde devam eder. Bu yüzden hamlelerinizi en iyi şekilde yapın ve rakibi zorlayacak stratejiler geliştirin. Bu oyunu bilgisayara karşı ya da dünya üzerindeki herhangi bir oyuncuyla anında oynayabilirsiniz.

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.