Mucevher Oyunlari → Şeker Eşleme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Merdiven Tapınak Görevi Kamu Hizmeti Yapboz Aşınmış Kaya Parçası Stompfeed Prenses Podyum Dergisi Gizli Nesneler Şefliği El Doktoru
Şeker Eşleme Oyunu
Oyun yükleniyor...
Şeker Eşleme
Şeker Eşleme Oyununun Açıklaması

Şeker Eşleme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mucevher Oyunlari kategorisinde yer alır. Şeker Eşleme oyunu ile aynı türdeki üç şekeri eşleyin ve patlatın. Bu eşleme oyununun amacı her bölümde sayılı hamle ile yapabildiğiniz kadar çok eşleme yapabilmek. Eşleme yaptığınızda şekerler patlayacak ve yenileri oyun alanına üstten giriş yapacak. Sonraki bölüme geçmek için yapabildiğiniz kadar çok eşleme yapın.
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318